Zrušenie firmy

Trápia vás dlžníci, avšak nemáte čas naháňať ich? Obráťte sa na nás a my vám radi pomôžeme.

Likvidácia spoločnosti prichádza do úvahy iba v prípade, ak majetok firmy prevyšuje jej záväzky. Jednoducho – ak má firma viac majetku ako dlžôb, je čo likvidovať. Ak je to tak, je pre vás určená naša služba Likvidácia firmy. Či to naozaj tak je zistíte zo súvahy vašej firmy, príp. sa spýtajte vašej účtovníčky. Samozrejme, radi sa na to pozrieme aj my – stačí ak nám pošlete aktuálnu súvahu vašej spoločnosti. 

 

Súčasťou služby Likvidácia firmy je vypracovanie všetkých potrebných dokumentov súvisiacich so vstupom spoločnosti do likvidácie, s priebehom likvidácie a ukončením likvidácie, vrátane výmazu firmy z Obchodného registra. Súčasťou služby môže byť aj vypracovanie všetkých účtovných podkladov súvisiacich s likvidáciou. Rovnako tak súčasťou našej služby môže byť aj vykonávanie funkcie likvidátora firmy, ktorý sa postará o všetko potrebné.

 

V prípade, ak máte záujem o našu službu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa vašich potrieb a zlikvidujeme vašu spoločnosť.

Je vaša firma v úpadku, teda je platobne neschopná alebo predlžená? Platobne neschopný je ten, kto nie je schopný plniť 30 dní po lehote splatnosti aspoň dva peňažné záväzky viac ako jednému veriteľovi. Predlžený je ten, kto má viac ako jedného veriteľa a hodnota jeho záväzkov presahuje hodnotu jeho majetku. V prípade, ak si nie ste istý, či je vaša firma v úpadku, neváhajte a obráťte sa na nás. Radi vám preveríme, či spĺňate podmienky na konkurz alebo nie.

 

Súčasťou služby Konkurz firmy je vypracovanie všetkých potrebných dokumentov súvisiacich so vstupom spoločnosti do konkurzu a podanie návrhu na začatie konkurzu.

 

V prípade, ak máte záujem o našu službu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa vašich potrieb a pripravíme všetko potrebné na vstup vašej spoločnosti do konkurzu.

Máte viac firiem? Podnikáte iba s jednou a ostatné máte nečinné? Nepotrebujete ich všetky a stačí vám iba jedna? Zlúčte ich všetky do jednej. Týmto jednoduchým procesom – zlúčením nečinnej firmy s inou firmou dôjde k zániku vašej nečinnej firmy a vy nemusíte platiť daňovú licenciu.

 

Že neviete ako na to? Nevadí, obráťte sa na nás a my pripravíme všetky potrebné podklady a vykonáme všetky potrebné kroky pred príslušným Obchodným registrom.

 

V prípade, ak máte záujem o našu službu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa vašich potrieb a pripravíme všetko potrebné na zlúčenie vašej spoločnosti s inou spoločnosťou.

Naše štatistiky (od r. 2010)

 • 792

  založených firiem

 • 599

  zmien vo firmách

 • 39

  predaných hotových firiem (od r.2014)

 • 7920

  vypitých káv