Založenie spoločnosti

Chcete začať podnikať? Neváhajte, urobte prvý krok – vyberte si niektorú z našich nasledovných služieb.

V prípade, ak máte čas a chcete mať založenie firmy čo najlacnejšie, máme pre vás riešenie. Volá sa služba Základ.

 

V rámci tejto služby vám zašleme všetky potrebné dokumenty pre založenie firmy spolu s návodom ako si ich vyplniť. Garantujeme vám, že naše dokumenty na založenie obchodnej spoločnosti sú vždy aktuálne a správne. Vy si tieto dokumenty len doplníte (doplníte názov firmy, sídlo, osobné údaje, výšku základného imania, výšku vkladov spoločníkov, a pod.) a následne navštívite notára alebo matriku a dokumenty podľa nami zaslaného návodu podpíšete. Po podpise nám všetky podpísané doklady na založenie poštou alebo elektronicky doručíte.

 

My vašu firmu následne zaregistrujeme na Živnostenskom úrade a Obchodnom registri za vás. Vďaka tomuto neplatíte poplatky na živnostenskom úrade za tzv. voľné živnosti a ani súdny poplatok za založenie firmy na Obchodnom registri vo výške 300 €! Za založenie s.r.o. zaplatíte len 199 € bez DPH (nakoľko nie sme platcovia DPH, k tejto cene sa nepripočítava DPH)! Neváhajte a kontaktuje nás hneď teraz. Kontaktné údaje môžete nájsť tu.

 

V cene za službu nie sú zahrnuté notárske poplatky (2,87 € za každý podpis) a poplatky živnostenskému úradu (7,50 € za tzv. remeselnú alebo viazanú živnosť).

 

V prípade, ak budete mať spoločnosť, kde budete figurovať len ako jeden spoločník a vaša spoločnosť bude mať 5 predmetov podnikania – voľných živností, bude vás stáť založenie firmy skvelých cca 210 € aj so všetkými poplatkami, teda aj s poplatkami notárovi aj s poplatkami živnostenskému úradu! Je to menej ako keby bolo založenie s.r.o. na vašich pleciach, kedy by vás len súdny poplatok za registráciu firmy na Obchodnom registri stál 300 €. Vďaka službe Základ tento poplatok neplatíte, čím ušetríte za založenie s.r.o. najmenej 100 €, ktoré môžete minúť inak. Všetci dobre vieme, že pri začatí podnikania je pre podnikateľov každé euro dobré. Neváhajte a kontaktuje nás hneď teraz! Kontaktné údaje môžete nájsť tu.

Chcete začať podnikať a založiť firmu jednoducho a bez starostí? Založíme vám firmu na kľúč. Preneste založenie firmy na nás. My sa o založenie firmy za vás radi postaráme.

 

V rámci tejto služby nám len poskytnete údaje potrebné na založenie s.r.o. a my vám vypracujeme všetky potrebné dokumenty. Vy ich len podpíšete pred notárom. Ostatné už bude na nás. Vybavíme za vás všetky potrebné úrady a zaregistrujeme spoločnosť na Obchodnom registri za vás. Vďaka tomuto neplatíte poplatky na živnostenskom úrade za tzv. voľné živnosti a ani súdny poplatok za založenie firmy na Obchodnom registri vo výške 300 €! Za založenie s.r.o. zaplatíte len 289 € bez DPH (nakoľko nie sme platcovia DPH, k tejto cene sa nepripočítava DPH)! Súčasťou našej služby je aj registrácia vašej novej firmy na daňovom úrade, a to pre daň z príjmov. Na konci procesu zakladania s.r.o. vám odovzdáme už hotovú firmu. Založíme vám firmu tak jednoducho, že si založenie Vašej firmy takmer ani nevšimnete. Neváhajte a kontaktuje nás hneď teraz. Kontaktné údaje môžete nájsť tu.

 

V cene za službu nie sú zahrnuté notárske poplatky (2,87 € za každý podpis) a poplatky živnostenskému úradu (7,50 € za tzv. remeselnú alebo viazanú živnosť).

 

V prípade, ak budete mať spoločnosť, kde budete figurovať len ako jeden spoločník a vaša spoločnosť bude mať 5 predmetov podnikania – voľných živností, bude vás stáť založenie firmy skvelých cca 300,- Eur aj so všetkými poplatkami, teda aj s poplatkami notárovi aj s poplatkami živnostenskému úradu! Je to menej ako keby bolo založenie s.r.o. na vašich pleciach, kedy by vás len súdny poplatok za registráciu firmy na Obchodnom registri stál 300 Eur. Vďaka službe Štandard tento poplatok neplatíte, čím ušetríte za založenie s.r.o. najmenej 10,- Eur, ktoré môžete minúť inak. Všetci dobre vieme, že pri začatí podnikania je pre podnikateľov každé euro dobré. Neváhajte a kontaktuje nás hneď teraz! Kontaktné údaje môžete nájsť tu.

Naše štatistiky (od r. 2010)

 • 792

  založených firiem

 • 599

  zmien vo firmách

 • 39

  predaných hotových firiem (od r.2014)

 • 7920

  vypitých káv